originals

The CW Fall TV Schedule

máj 16, 2013 | Season 5, Spin-off

201314Televízia CW pred malou chvíľou predstavila svoj vysielací program na jesennú sezónu. Seriál The Vampire Diaries sa bude vysielať tak ako aj doteraz vo štvrtky o 20:00 (u nás piatok ráno 2:00).
Spin-off The Originals je naplánovaný na utorky o 20:00.

Celkovo sa v programe vyskytlo veľa zmien a celý si ho môžete pozrieť TU.

EDIT: Pridaný popis 5. série a 1. série spin-offu.

The Vampire Diaries – 5. séria
V búrlivej štvrtej sérii Upírskych Denníkov sa svet v Mystic Falls obrátil hore nohami, keď krásna a súcitná Elena Gilbertová musela čeliť jej najhoršej nočnej more – životu ako upír. Kým sa snažila ovládať svoje nové sily a ohromujúci smäd po krvi, ku Stefanovi a Damonovi sa dostala správa, že na upírstvo možno existuje liek.

Hľadanie lieku doviedlo Salvatorovcov spolu s Eleniným bratom Jeremym a jej najlepšími priateľkami Bonnie a Caroline k strašnému stretnutiu so všemocným nesmrteľným Silasom, ktorý bol pochovaný spolu s liekom vyše 2000 rokov. Elena však nebola jediným upírom, ktorý sa opäť chcel stať človekom, a otázka, kto vezme liek, bola vyriešená v šokujúcom finále spolu s momentami neočakávanej radosti, nesmierneho smútku a vyznania pravej lásky. Seriál v piatej sérii spolu s niektorými postavami zamieri na vysokú školu, vyliečený upír sa bude snažiť prežiť ako človek a na povrch vyjde šokujúce Salvatorovské tajomstvo.

The Originals – 1. séria
Rodina je sila. Pôvodná upírska rodina si to sľúbila pred tisíc rokmi. Zaviazali sa zostať navždy. Teraz, po pár storočiach, sú vzťahy v rodine zničené. Čas, tragédia a hlad po moci rozdelili členov Pôvodnej rodiny. Keď Klaus Mikaelson, upír a zároveň vlkolak – hybrid, dostal záhadný tip, že sa proti nemu niečo vo Francúzskej štvrti New Orleans, kde sa to nadprirodzenými bytosťami len tak hemží chystá, vrátil sa do mesta, ktoré jeho rodina pomohla vybudovať. Klausove otázky ho priviedli k stretnutiu s jeho bývalým diabolským chránencom Marcelom, charizmatickým upírom, ktorý má plnú kontrolu nad nadprirodzenými aj ľudskými obyvateľmi New Orleans. Odhodlaný pomôcť svojmu bratovi nájsť vykúpenie, Elijah nasledoval Klausa a čoskoro zistil, že do Francúzskej štvrti prišla aj vlkodlačica Hayley, aby našla stopy k rodinnej histórii, no padla do rúk silnej čarodejnice Sophie. Napätie medzi nadprirodzenými stranami sa blíži k bodu zlomu, zatiaľ čo Marcel úplne ovláda svojich prívržencov a vytvára pravidlá. Klaus prisahá, že získa späť to, čo už raz mal – silu, mesto a svoju rodinu. Pokiaľ čakajú, či ich sestra Rebekah opustí Mystic Falls a pridá sa k nim, Klaus a Elijah uzavrú neisté spojenectvo s čarodejnicami, aby si zaistili, že New Orleans bude zase ovládané Pôvodnou rodinou.

Zatiaľ žiadne komentáre

Páčil sa ti článok?

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.


9 − = 2

Reklama

Vyhľadávanie

Najnovšie fotky

4~103.jpg
3~106.jpg
2~117.jpg
1~122.jpg
5~91.jpg
6~81.jpg
3~105.jpg
4~102.jpg
2~116.jpg
1~121.jpg

Ďalšia epizóda

SYNOPSIS|PROMO|CLIP1|CLIP2|STILLS

Prihlásenie

 • Registrácia
 • Zabudli ste heslo?

  Rozpis vysielania

  PAUZA VO VYSIELANÍ
  6.18 I Could Never Love Like That - 16. apríl 2015
  6.19 Because - 23. apríl 2015
  6.20 I'd Leave My Happy Home For You - 30. apríl 2015
  6.21 I'll Wed You In The Golden - 7. máj 2015
  6.22 I´m Thinking Of You All The While - 14. máj 2015
  VEĽKÁ LETNÁ PAUZA VO VYSIELANÍ

  ShoutBox

  Pred tým, než sa na nás obrátite so svojou otázkou, pozrite sa, či odpoveď nenájdete vo FAQ. Ďakujeme.

  Twitter

  Sledujte nás na FB

  Spriatelené stránky  Všetky weby | Affs??

  Podporujeme


  FACEBOOK | TWITTER | VIDEO


  TWITTER

  Fanvideo

  Info o stránke

  Adminky: Visa2 & Nana & Psychodrama
  Vznik: 9. apríl 2010
  Kontakt: admin@the-vampire-diaries.org
  Hosting: Starszz.com
  Vzhľad: Visa2  hits
  eXTReMe Tracker

  Doporučujeme

  Potřebujete si půjčit? Finanční pomocník je tu pro vás.

  Zahrajte si na online hry Herním městě.