originals

Info about 4.04

2012 | Season 4

Včera sa oficiálne začalo nakrúcanie epizódy 4.04, ktorú bude režírovať Josh Butler a scenár napísala Rebecca Sonnenshine. Zo spoilerov vieme, že táto epizóda bude flashbacková a pozrieme sa o 1100 rokov späť do minulosti, kde stretneme lovca upírov Alexandra. V tejto epizóde sa však bude konať aj jedna veľká udalosť. Viac sa dozviete z oznamu, ktorý publikovala agentúra Cherrix:

VAMPIRE DIARIES (ČÍTAJTE POZORNE) hľadá komparzistov vo veku 18-30 rokov pre prácu v utorok 14. augusta a v stredu 15. augusta. V utorok sa bude nakrúcať scéna na nádvorí univerzity a v stredu Halloweensky večierok. Môžete sa zúčastniť oboch dní alebo len jedného z nich. Avšak, ak sa chcete objaviť na Halloweenskom večierku, musíte prísť na kostýmovú skúšku v piatok (10. august). Témou tohto večierka je VRAŽDENIE, takže chceme, aby ste sa preobliekli za vášho obľúbeného VRAHA alebo jeho OBEŤ z reálneho života, knihy alebo filmu. Pokiaľ je to možné, naše kostýmové oddelenie žiada, aby ste prišli už vo vašom kostýme a priniesli so sebou ešte jeden, aby mali na výber viac možností, ako vás obliecť pre túto scénu.

Vo 4. epizóde sa teda môžme tešiť na poriadny a vražedný Halloweensky večierok. Doteraz sme zažili len jeden, v prvej sérii, a ten sa nakoniec skončil veľmi nešťastne pre Vicki. Takže, kto to bude tentokrát?

Mimochodom, Nine Dobrev (Elena/Katherine) sa po mesiacoch snaženia konečne podarilo získať späť svoj účet na Facebooku (informovala o tom na svojom Twitteri), takže odteraz budú všetky príspevky pochádzať priamo od nej.

12 Komentárov

 1. Nana117137, august 11, 2012:

  Akurát včera som pozerala tú epizódu z 1.série, kde mali Halloween :D A hneď po nej nasledovala epizóda so Stefanovými narodeninami, možno sa dočkáme jeho ďalšej oslavy :)

 2. Katusa, august 11, 2012:

  mimochodom už obsadili toho Alexandra??

 3. visa2, august 11, 2012:

  Katusa: asi ešte nie, pretože ak by ho obsadili, hneď by sa to objavilo na internete a zatiaľ nič.

 4. mona 1995, august 11, 2012:

  Nemôžem sa dočkať toto bude určite výborna časť.

 5. Heli, august 11, 2012:

  Školní zábava s krvavým koncem? To tu ještě nebylo :-))))))))))

  Michael Trevino psal na twitter po dokončení 3.epizody, že budeme Hayley buď milovat nebo nenávidět, tak jsem zvědavá, jaké zajímavé scény natočili, že bysme měli mít tyhle pocity. Vzpomínám si, že tatéž slova pronesl Ian o jedné scéně před koncem série, že ji budeme buď milovat nebo nenávidět. Byla to ta s umírajícím Rickem.

 6. Nessie, august 12, 2012:

  hmmm, další vražedný večírek na obzoru…..o co, že tentokrát nebude Elenka v roli oběti? :D

 7. Gpartofavampire, august 12, 2012:

  No tí američania majú teda výhody.

 8. Kachiri, august 12, 2012:

  Jejky, to bych taky moc chtěla, to mě baví :)

 9. Heli, august 12, 2012:

  Nessie: že by Elena už někoho zakousla? Julie něco říkala, že nepůjde o to, kdo je oběť ,ale kdo je vrah :-) To by mohlo být zajímavé :-)

 10. Nessie, august 13, 2012:

  Hel: doufám, doufám… :D konečně by začala být zajímavá. to věčné nahánění Eleny někým na veřejných akcích je už víc než ohrané, to už snad došlo i Plecce ;) tentokrát budou Salvatorský doprovod spíš ve stylu strážců nebezpečného vězně než bodyguardů, to se klidně vsadím ;)

 11. Heli, august 13, 2012:

  No na tu teorii by sedělo i to, že Julie říkala, že ve 4.epizodě Elena udělá něco, co by dřív neudělala, sice to zmińovala v souvislosti s nějakou významnou scénou s Damonem, fans si mysleli, kdo ví co nebude, ale je mi jasné, že právě s Damonem určitě nic nebude, proto mi to víc nahrává tomu vraždění, tedy nemyslím, že by někoho zakousla v touze po krvi, ale že bude chtít chránit někoho blízkého, jak právě Julie říkala, že se jí znásobí to ochranitelství, a že pak může mít i vztek, když by chtěl někdo jejím blízkým ublížit, pak by podle mě mohla i zabít. Já bych tuhle změnu brala :-) Samozřejmě z toho pak bude nejspíš na větvi a bude se to řešit, Damon nad tím mávne rukou, že je to v pohodě, že to se občas upírům stává, že někoho zabijou, ale Stefan zřejmě nebude souhlasit :-)

 12. Nessie, august 14, 2012:

  no popravdě si myslím, že ani Damonovi to nebude úplně jedno. on je na to možná zvyklý u sebe, ale co se týče Eleny, přece jenom, zamiloval se do ní když byla úplně bezbranná a nevinná, podle mě to je oba na ní nejvíc přitahovalo, její lidskost. jestli ne to, tak už teda nevím co, nic jiného na ní teda osobně nevidím :D :D to už rovnou můžou být s Kath ;) prostě všichni se furt zabobírají tím, jestli se nepřestane Stefanovi jako upírka líbit s tím, že jsou přesvědčení, že Damonovi to bude šumák, protože přece on je taky takový. no já si právě tohle vůbec nemyslím. ale kdoví, co zas Plecka vymyslí :D každopádně jsme zvědavá na Elenku, až někoho poprvý zabije. jak se bude holka tvářit….:D

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná.


8 + 2 =

Reklama

Vyhľadávanie

Najnovšie fotky

paul.png
33~12.jpg
46~7.jpg
promo~14.jpg
michael.png
11~41.jpg
2~94.jpg
1~98.jpg
3~83.jpg
2~93.jpg
1~97.jpg
2~92.jpg

Ďalšia epizóda

SYNOPSIS|PROMO|CLIP1|CLIP2|STILLS

Prihlásenie

 • Registrácia
 • Zabudli ste heslo?

  Networks


  Rozpis vysielania

  VEĽKÁ LETNÁ PAUZA
  6.01 I’ll Remember - 2.október 2014

  ShoutBox


  Pred tým, než sa na nás obrátite so svojou otázkou, pozrite sa, či odpoveď nenájdete vo FAQ. Ďakujeme.

  Komentáre

  Sledujte nás na FB

  Spriatelené stránky  Chcete tu vidieť aj Vašu stránku?

  Podporujeme


  FACEBOOK | TWITTER | VIDEO


  TWITTER

  Fanvideo

  Info o stránke

  Adminky: Visa2 & Nana & Psychodrama
  Vznik: 09. apríl 2010
  Kontakt: admin@the-vampire-diaries.org
  Hosting: Starszz.com
  Vzhľad: Faith a Visa2  hits
  eXTReMe Tracker

  Doporučujeme:

  Potřebujete si půjčit? Finanční pomocník je tu pro vás.

  Zahrajte si na online hry Herním městě.